Вулична мода у Франківську: якщо травень був холодним

Навздогін весні UFRA публікує добірку фото й роздуми про моду стильних франківчанок і гостей міста, яких фотографиня Наталь Темех зустріла на вулиці − щойно після дощу. 

Настя, харків’янка, співачка

На мою думку, сучасна мода орієнтується більше на зручність: усі ці тракторні підошви, кеди, які можна поєднувати із сукнею – альтернатива підборам. Люблю в клуб піти у кросівках – зручно і стильно. Мені важливо почуватися «у своїй тарілці», щоб речі пасували до настрою і мені було б у них комфортно.

Людмила із Сум, заступниця директора і мама

Дуже люблю романтичний стиль – багато ажуру і рюш, проте без перебільшення. Одяг має бути, як шлейф від парфумів – ледь-ледь чутний, але добре запам’ятовуватись. Але обов’язковою є грайливість в образі – щоб піднімати настрій собі і навколишнім. Вдягаюсь за настроєм: якщо це робота – хочу бути строгою, а вдома можна і розслабитись.

Оля, студентка і журналістка

Дуже подобається японський стиль mori (перекладається як «меланхолія лісу»). На противагу яскравим речам це пастельні тони, зручний і милий одяг. Ніби ти вийшов із якоїсь хатинки в лісі. А в сучасній моді подобається багатство стилів, форм і течій – це неймовірно! Люблю теплі і зручні речі, тому, якби вибирала між бабусиним светром і строгим піджаком – не вагаючись би одягнула светр.

Марія, хенд-мейд майстриня

Сучасна мода ніколи мене не захоплювала. Забагато однакового. Улюблене місце, де я купую одяг – секонди, рідше стоки, я почала в них ходити ще у 90-ті роки, коли був один секунд-хенд на весь Івано-Франківськ. В одязі люблю клітинку, різні аксесуари, речі незвичного крою. Для мене це вираження мого стану на даний момент.

Віта, студентка

Мода для мене – щось особисте, це самовираження. Подобається, що можна вдягати непоєднувані речі, в яких почуваєшся вільно. Між бабусиним светром і піджаком обрала би светр – тим паче, такі речі зараз в моді. Хоча, залежить від ситуації: піджак – це також важлива деталь гардеробу дівчини, особливо, коли у тебе ділова зустріч. 

Віка, менеджерка кафе

В мене мама шиє одяг. Вона привчила мене, що він має бути не просто класний, а й зручний та якісний. Тому, коли вибираю одяг, перевіряю тканину, шви, деколи й ґудзики. Досить часто перешиваю куплені речі.

Сучасна мода для мене не надто важлива – я живу за власною. Мій стиль – це мій настрій. Він визначає те, що я вдягну. А найголовніше – комфорт. Я ніколи не вдягну модну річ, якщо вона не мого розміру.

Катя, майбутній медик

Одяг підбираю незалежно від моди. Схема проста: якщо річ мені подобається, я буду її носити, якщо ні – не буду. Мій стиль нестабільний, змінюється залежно від погоди, настрою. У мене такий принцип вибору одягу: лишатися собою, зручність і комфорт. Якщо людина вдягнена некомфортно – в неї погіршується настрій, впевненість і їй стає ніяково. Дуже люблю стиль кежуал, аксесуари, особливо окуляри і годинники – це моя слабинка! 

 Читайте також:

Вулична мода у Франківську: як вдягаються студенти-медики з Африки

Вулична мода у Франківську: спорт як новий тренд