Вулична мода у Франківську: спорт як новий тренд

20 і 21 червня у Франківську вперше пройде велика спортивна подія – Спорт фестиваль «40». Наскільки спорт впливає на стиль франківців, UFRA  дізнавалася на вулицях міста.

 

 

Влад, 16 років, студент КЕПу, танцює хіп-хоп

Сучасним спортом не цікавлюсь, хіба різними танцювальними конкурсами, змаганнями. Хіп-хоп – мій основний спорт.

Вважаю, на роботу варто приходити у належному одязі. Він має відповідати вимогам установи на яку працюєш, тому замість спортивного стилю підійде звичайний діловий.

Я часто ношу спортивний одяг. Якщо людина має настрій його вдягнути – чому ні?

Ліля, студентка і молода мама

Я вважаю, що спорт має займати основну частину нашого життя, бо це – здоров’я. Але зараз не маю часу, дитина забирає всю увагу. Можна сказати, що моє життя пов’язане зі спортом – з дитиною ти просто не всидиш на місці, отже, це по-своєму спорт.

В дитинстві любила теніс, але це було суто захоплення в шкільні роки, зараз ним не цікавлюсь.

 

Олег, 17 років, учень та геймер

Колись грав у баскетбол, тепер тільки у Доту.

Зі спортивних матчів найбільше подобається теніс, люблю стежити за онлайн матчами. Я вважаю, що ігри, особливо сучасні онлайн стрілялки, є новим видом спорту, адже вони задіюють різні органи сприйняття, потрібно продумувати ходи, задіювати логіку. Дота – це наче мікс з футболу та шахмат.

Софія, 20 років, музикант

Люблю, коли у спортивному одязі можна виглядати стильно. Вдягаюсь так доволі часто, просто так, але маю особливе «натхнення» вдягнути спортивні штани, коли йде дощ.

З усіх  видів спорту перевагу надаю йозі – завжди почуваюсь в гарному настрої, як тільки позаймаюсь. До речі, я щойно з йоги.

Таня, 20 років, вільна від роботи людина, захоплюється читанням та музикою

У спортивному одязі люблю зручність та комфорт. Особливо подобаються різні кросівки, взуття – це моя слабинка, найголовніший елемент в гардеробі. Також дуже люблю яскраву спортивну форму. Цікавлюсь йогою, для мене це чудовий спорт.

 Думаю, у спортивному одязі можна прийти на роботу. На роботу варто вдягати те, що тобі подобається і є зручним. День проходить швидко і легко, якщо почуваєшся у своїй тарілці.

Тарас, 17 років, студент Інституту туризму, танцює хіп-хоп

Кожен спорт має свій стиль одягу, він залежить від потреб людини і навантажень. Хіп-хоп також має свої особливості – це, перш за все, зручний і вільний стиль вулиць і багато деталей. Цей стиль не може існувати без спортивного одягу.

Практично весь час ходжу у спортивному, хіба для особливих подій можу вдягнути щось в іншому стилі.

Христя, 16 років, учениця і танцівниця

Не так важливо в чому ти вдягнений, головне – що прагнеш займатися спортом. Люблю танці, вони у серці. Також чотири роки займаюсь волейболом. У спортивному одязі мене побачите частіше ніж у спідниці чи сукні. Я ціную зручність. Щодо того, чи я б вдягнула спортивний одяг у офіс: скрізь є дрес-код, тому варто вдягатись стильно і влучно.

Читайте також:

Вулична мода у Франківську: якщо травень був холодним

Вулична мода у Франківську: як вдягаються студенти-медики з Африки