Вулична мода у Франківську: як вдягаються студенти-медики з Африки

Наталь Темех для UFRA розпитала студентів-медиків з Гани та Нігерії про те, що люблять вдягати, та про їхні погляди на український традиційний одяг, і принагідно дізналася, що не має значення, в якій країні живеш – ти всюди дома.

Дебі, Нігерія

вивчає медицину

Люблю вдягати сукні. Деякі шию сама, як-от цю, що зараз на мені. Мені подобається вибирати матеріал, вигадувати фасон. Хочу виглядати стильно в будь-який час.

Чарлі, Гана

вивчає загальну медицину

Я приводжу одяг з Гани. Тільки взимку можу купити щось тепле.

В Україні я почуваюсь добре, як вдома. Навіть собаку купив – мастифа, він живе зі мною на квартирі. Коли закінчу навчання, заберу його додому.

Вів’єн, Нігерія

вивчає загальну медицину

Мій одяг залежить від погоди, я купляю речі всюди. Чи мій стиль змінився в Україні? Не дуже. Я не знаю українських брендів, але люблю традиційний одяг – вишиванка прекрасна!

Дінер, Нігерія

вивчає медицину і прагне стати хірургом

Я купляю одяг в Україні, переважно в Тернополі та Львові. Люблю відомі бренди, як Адідас, наприклад. Дещо роблю власноруч, наприклад, ця кофта, «Are you chilling» – це мій власний дизайн.

Тіна, Нігерія

вивчає медицину

В Україні мій стиль змінився, адже зими тут дуже холодні. Я вдягаю джинси, головні убори. Мені подобається вишиванка, планую і собі купити.

Річмонд, Гана

вивчає загальну медицину

Мені подобається український одяг, особливо вишиванки. Купляю дещо тут, решту приводжу з Гани.

Магдалена, Гана

вивчає медицину, планує стати дерматологом

Я люблю Україну. Вона дуже мирна, спокійна, а особливо це місто. Я навчаюсь тут вже шість років, наступного тижня буде вручення диплому. Взимку я купую одяг тут, тому, що, як ви знаєте, взимку у Гані тепло.

Читайте також:

Вулична мода у Франківську: спорт як новий тренд

Вулична мода у Франківську: якщо травень був холодним