«Ровер в Меді» – велопарковки власними силами

У січні UFRA вже писала про ініціативу студентів-медиків установити велосипедні парковки біля університетських корпусів. Третього березня велостоянку біля головного корпусу університету нарешті відкрили. 

За результатами опитування, яке провела ініціативна група «Ровер в Меді», вісім з десяти студентів університету мають велосипед, а семеро з десяти хотіли б їздити ровером на навчання, тільки не знають, де його лишати.

Андрій Глущук, координатор ініціативи «Ровер в Меді»:

«Раніше біля університету була ціла велосипедка какофонія. Студенти складали велосипеди, хто де хотів. А ми стараємося майже власними силами зробити нові велопарковки по території нашого величезного університету. 

Спершу ми планували зробити дві велопарковки. Але в жовтні вони коштували 1800 гривень, а сьогодні – вже дві тисячі. Ми довго чекали, і нарешті місяць тому прийшли гроші з казначейства, і ми зробили цю річ».

Гроші на цю велопарковку виділив університет, але надалі студенти планують шукати спонсорів серед фармацевтичних компаній. 

Наступні на черзі − онкодиспансер у с. Чукалівіка, Дитяча обласна лікарня по вулиці Євгена Коновальця, Міська клінічна лікарня та Морфологічний корпус по вулиці Мазепи,  та Клінічна лікарня по вулиці Матейки. Цими велопарковками зможуть користуватися не тільки студенти університету, а й всі охочі.